Futsal to gra, w której trzeba myśleć i aby osiągać w niej sukcesy należy zacząć uprawiać ja jak najwcześniej. Polski Związek Piłki Nożnej mistrzostwa Polski organizuje od kategorii U-14, notabene finał tej kategorii odbędzie się w najbliższy weekend w Bielsku-Białej. Ale w miniona niedzielę poznaliśmy medalistów w Futsal Młodej Ekstraklasie, czyli rozgrywkach w kategorii U-12.

Mistrzem Polski został Constrakt Lubawa, który w finale pokonał Rekord Bielsko-Biała 4-0. Brąz dla FC Futsal Leszno. MVP mistrzostw został Oskar Droździk, który zapowiada się na niezwykle zdolnego zawodnika. W bielskiej ekipie grali; Florek (Białka) – Gołąbek, Droździk, Figura, Pieniądz, Łach, Kaspera, Kajstura, K. Pawlus i Komraus.