Szarik to cudowny, wyjątkowy pies, który po chwili znajomości potrafi oddać człowiekowi całe psie serce. Jest wyjątkowy i bardzo przyjazny pomimo tego co przeszedł. Jego życie od szczenięcia to buda, łańcuch, pusta miska i miłość, której nie miał komu dać. Szarik na szczęście został interwencyjnie odebrany, trafił do wspaniałych osób u których poznaje dobro człowieka. W swoim tymczasowym domu ma czworonożnych przyjaciół ( 4 psy i dwa koty) którzy bardzo go lubią i akceptują, jednak niektórzy z nich są poważnie chorzy i wymagają stałej opieki, tym samym Szarik musi znaleźć swój jedyny, stały dom. Jego imię po rosyjsku brzmi kuleczka i pewnie jak był maleńkim szczeniaczkiem to był jak słodka kuleczka. Dziś wyrósł na pięknego psa z klapniętymi, puszystymi uszami. Jest średniego wzrostu i niby zwykły mieszaniec, a jednak wyjątkowo piękny i urokliwy. Wielką radością jest oglądać tego psiaka, dla którego wszystko jest nowe, ta energia i radość poznawania świata- człowiek od samego patrzenia na niego czuje satysfakcję, że ma tak fascynującego kompana na spacerze.

Bez obawy może zostać zabrany do domu z innymi zwierzętami i dziećmi. Jego zachowanie jest wyważone, nie zachowuje się nachalnie z małymi wyjątkami kiedy musi się przytulić i chce się bawić. Jest psem radosnym, słuchającym człowieka, nauczony już chodzić na smyczy, jest posłuszny, reaguje na komendy. Uwielbia aportować piłeczkę – jest to jego ulubiona zabawa.

Jest wykąpany, czysty, zdrowy, ma piękne zdrowe zęby, jest wykastrowany. Czeka na na swojego ukochanego człowieka oraz dom..

 Zdjęcia i filmy z Szarikiem będą udostępnione zainteresowanym, informacje uzyskać od wolontariuszki Oli, pod numerem telefonu 668 564 082. Zapraszamy do zapoznania się z Szarikiem oraz na wspólne spacery.  SZARIK CZEKA NA SWOJEGO CZŁOWIEKA.

        

 

Da