Miasto Szczyrk przymierza się do wprowadzenia programu „Karta Górala”. To program dla mieszkańców w wieku powyżej 16 roku życia. Uczestnik, po uprzedniej rejestracji, otrzyma kartę, która upoważni go do korzystania z rabatów u Partnerów programu. Zachęcamy Państwa do włączenia się w akcję w postaci “PARTNERÓW PROGRAMU”

Partnerem programu może zostać każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą na terenie Szczyrku bądź w okolicy: restauracje, punkty gastronomiczne, obiekty noclegowe, fryzjerstwo, kosmetyka, przewóz osób, sklepy, galerie, wypożyczalnie, serwisy i inne punkty usługowe. Szczyrk zaprasza również podmioty spoza naszego miasta: parki rozrywki, ośrodki sportowe, siłownie, fitness kluby itp.

Po okazaniu „Karty Górala” uczestnik będzie mógł korzystać w tych miejscach z rabatów przyznanych przez Partnerów programu. Wysokość udzielonego rabatu zależeć będzie od Państwa.

Więcej informacji na stronie http://www.szczyrk.pl/program-znizkowy-karta-gorala-zaproszenie-do-wspolpracy,new,m1,27,39.html,3761

źródło: Miasto Szczyrk