„Zdrowo, bo sportowo” – pod takim hasłem już w sobotę 2 czerwca odbędzie się kolejny piknik sportowy, który łączy się z obchodami Jubileuszu 15-lecia Gminnego Klubu Sportowego „Czarni Jaworze”. Nie zabraknie sportowych emocji oraz atrakcji na estradzie.

Wójt Gminy Jaworze Radosław Ostałkiewicz oraz Zarząd GKS Czarni Jaworze pragną zaprosić wszystkich jaworzan oraz mieszkańców ościennych miejscowości i przyjaciół Klubu na obchody 15-lecia założenia GKS Czarni Jaworze. Czwarty już Piknik Sportowy „Zdrowo, bo Sportowo” oraz impreza organizowana przez Ośrodek Promocji Gminy Jaworze pod nazwą „Bezpieczne Wakacje” z Gminą Jaworze odbędą się w najbliższą sobotę – 2 czerwca 2018r.  na terenie Amfiteatru w Jaworzu.

Wszystko rozpocznie się meczem, który zaplanowano o godz. 11.00 na Kompleksie Sportowym „Koralowa Arena” w Jaworzu. GKS Czarni Jaworze podejmą LKS Tempo Puńców. W tym samym czasie w jaworzańskim amfiteatrze odbędzie się akcja „Bezpieczne Wakacje” z Policją, GOPR-em i Strażą Pożarną. Oficjalne rozpoczęcie uroczystości odbędzie się o godz. 14.00, następnie o godz. 15.00 zaplanowano prezentację drużyn GKS Czarni Jaworze. Oficjalne obchody będą trwały aż do godz. 19.30, kiedy rozpocznie się koncert zespołu Łobuzy, a tuż po nim rozpocznie się dyskoteka z Radiem Bielsko.

źródło. UG Jaworze