W  Bielsku-Białej rusza turniej Neymar Jr’s Five. Rozgrywki zainaugurują trasę, na której znajduje się 12 polskich miast. Na boiskach zmierzą się pięcioosobowe drużyny. Mecze w nietypowym formacie będą trwały nie więcej niż dziesięć minut. Najlepsze ekipy awansują do ogólnopolskiego finału.

Jak poinformował Ignacy Karczewski, z biura zawodów, rozgrywki zostaną rozegrane na Orliku znajdującym się przy ulicy Słowackiego 27. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 17:00.

Na liście startowej zapisanych jest już 20 drużyn, ale wciąż można się zarejestrować. Wystarczy zgłosić skład na stronie: www.neymarjrsfive.com

Lokalny zwycięzca zawodów otrzyma voucher o wartości 1000 zł ufundowany przez partnera turnieju sklep piłkarski R-GOL.com. Mistrz Polski wyłoniony w czasie warszawskiego finału, który odbędzie się 9 czerwca, poleci reprezentować nasz kraj w Brazylii.

Światowe finały Neymar Jr’s Five 2018 odbędą się w brazylijskim Praia Grande 21 lipca, a udział wezmą w nim uczestnicy z 61. państw, z 5 kontynentów.

sza

 

Foto: organizatorzy turnieju