Okręg Razem Podbeskidzie zaprasza na debatę, której tematem będzie „Bielsko-Biała za 15 lat oczami młodych”. Debata odbędzie się 25.04.2018 r. o godzinie 17:30 w sali NOT przy ulicy 3 maja 10. W dyskusji wezmą udział zaproszeni goście oraz publiczność.  

Udział wezmą:
Katarzyna Gasparska – absolwentka filologii polskiej, medialnej z podstawami dziennikarstwa na ATH w Bielsku-Białej, członkini Zarządu Okręgu Podbeskidzie Partii Razem, współorganizatorka Czarnych Protestów.

Zuzanna Gąsiorek – uczennica LO im. Stefana Żeromskiego w Bielsku-Białej, klasy o profilu humanistycznym; zwyciężczyni (wraz ze swoim zespołem) DeBBat oksfordzkich 2018 w Bielsku-Białej; wolontariuszka, uczestniczka projektu redakcjaBB.

Mateusz Smyrski – uczeń I LO im. Kopernika w Bielsku-Białej. Członek Stowarzyszenia Niezależni.BB, aktywista społeczny, działacz na rzecz praw człowieka w Amnesty International. Zainteresowany polityką, muzyką i sprawami lokalnymi.

Angelika Ogrocka – absolwentka filologii polskiej z edytorstwem oraz informacji naukowej i bibliotekoznawstwa na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego. Choć pracuje w Bielsku-Białej, na stałe mieszka w Skoczowie. Działa w lokalnych stowarzyszeniach: Towarzystwie Miłośników Skoczowa, Dyskusyjnym Klubie Filmowym “Piekiełko” oraz Polskim Czerwonym Krzyżu.

Debatę poprowadzi:
Dominik Kaczmarczyk – redaktor naczelny oraz główny koordynator projektu redakcjaBB, zaangażowany również w działalność fundacji Zróbmy.To. Antropolog kulturowy, od czasu do czasu praktykujący wolontariusz ekologiczny.

Link do wydarzenia: http://podbeskidzie.partiarazem.pl/2018/04/17/debata-bielsko-biala-15-oczami-mlodych/

na FB: https://www.facebook.com/events/161497941189230/ 

KIEDY: 25.04.2018 r. o godzinie 17:30  
GDZIE: sala NOT przy ulicy 3 maja 10