W związku z dużym zainteresowaniem meczem młodzieżowych reprezentacji Polski i Anglii, który odbędzie się w najbliższy czwartek o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej, Miejski Zakład Komunikacyjny uruchomi w tym dniu cztery dodatkowe linie autobusowe, które będą dowozić kibiców na stadion. Jak dotychczas sprzedano 13,5 tys. wejściówek na mecz. W kasach pozostało zaledwie 1,5 tys. biletów.

W związku z dużym zainteresowaniem meczem młodzieżowych reprezentacji Polski i Anglii, który odbędzie się w najbliższy czwartek o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej, Miejski Zakład Komunikacyjny uruchomi w tym dniu cztery dodatkowe linie autobusowe, które będą dowozić kibiców na stadion.

Linia 101 będzie kursować z Osiedla Polskich Skrzydeł, linia 102 z Wapienicy, linia 103 z Hałcnowa, a linia 104 spod Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Karbowej. Pierwsze autobusy odjadą z początkowych przystanków o godzinie 16:00.

Przejazdy autobusami tych dodatkowych linii odbywać się będą za okazaniem biletu na mecz. Po zakończeniu spotkania około godziny 20:00 autobusy linii 101, 102, 103 i 104 odjadą spod stadionu na przystanki początkowe.

 

Ponadto decyzją Prezydenta Miasta w dniu meczu kibice udający się na stadion oraz wracający z meczu będą mogli bezpłatnie korzystać ze wszystkich autobusów komunikacji miejskiej. Wystarczy mieć ze sobą bilet na mecz.

Kibice udający się na mecz własnymi samochodami proszeni są o włożenie za przednią szybę białej kartki formatu A4, w celu ułatwienia pracy służbom kierującym ruchem. Główny parking dla samochodów osobowych został zlokalizowany obok hali przy ul. Karbowej.

Linie dla kibiców – rozkład jazdy