Blisko 20 porcji odurzających marihuany przejęli policjanci z referatu antynarkotykowego i drogówki. Narkotyki znaleziono w fordzie, którym podróżowali czterej młodzi mężczyźni. Sprawcy zostali zatrzymani. Jeden z nich usłyszał już zarzuty przemytu i posiadania środków odurzających. Za przestępstwo to może trafić do więzienia na minimum 3 lata

Śledczy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację, z której wynikało, że młodzi mężczyźni z powiatu suskiego mogą przewozić zza granicy środki odurzające. Od pewnego czasu bacznie im się przyglądali. Wczoraj po południu w Bielsku-Białej na ul. Krakowskiej, wspólnie z policjantami z drogówki, zatrzymali forda, którym podróżowali czterej mężczyźni w wieku od 17 do 20 lat. W ich samochodzie śledczy odnaleźli blisko 20 porcji odurzających marihuany.

Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Dzisiaj zostali przesłuchani. Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy wskazywał, że za przemytem narkotyków z Czech stoi jeden z nich. 20-latek usłyszał już zarzuty, a o jego dalszym losie zadecyduje teraz prokurator.

Źródło: Polcija Bielsko-Biała