Mecz Polska – Anglia reprezentacji do lat 20 w ramach Turnieju Ośmiu Narodów rozegrany zostanie 22 marca o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. W zaledwie dwie doby sprzedano ponad 10 tys. biletów na to wydarzenie. Wiele wskazuje na to, iż na trybunach zasiądzie komplet widzów. 

Bilety w cenie 10 zł sprzedawane są od godziny 9:00 przez internet na bilety.tspodbeskidzie.pl oraz w sklepie TS Podbeskidzie w Gemini Park w godzinach pracy centrum. W kasach stadionu miejskiego bilety można nabyć w godzinach 10:00 – 18:00. Chętni do obejrzenia tego meczu powinni spieszyć do wyznaczonych punktów sprzedaży, bowiem bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Już wczoraj odnotowano sprzedaż ponad 10 tys. wejściówek. Przypomnijmy, iż stadion posiada nieco ponad 15 tys. miejsc.

Mecz zapowiada się ciekawie, bowiem przeciwnikiem reprezentacji prowadzonej przez Dariusza Gęsiora będzie drużyna, która w 2017 roku na boiskach Korei Południowej wywalczyła mistrzostwo świata do lat 20. Anglicy w finałowym meczu pokonali Wenezuelę 1:0. Być może w spotkaniu tym będziemy mieć bielski akcent, bowiem powołanie do zespołu trenera Gęsiora otrzyma Miłosz Kozak – piłkarz pierwszoligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała.

***

Dodatkowe informacje związane ze sprzedażą biletów na to spotkanie:
Karty kibica nie są już wymaganym nośnikiem biletów.W celu dokonania zakupu biletu należy zarejestrować się w serwisie www bilety.tspodbeskidzie.pl lub założyć profil w punkcie sprzedaży – do tego konieczne jest podanie danych: Imię, Nazwisko, PESEL. Każda osoba musi być zarejestrowana – nie tylko ta, która kupuje bilety.

Na jednego zarejestrowanego kibica przypada jeden bilet na mecz. Te same zasady dotyczą osób niepełnoletnich, każda osoba, również dziecko posiada numer PESEL. W przypadku cudzoziemców wymagane dane do założenia profilu kibica to: numer dokumentu, płeć, data urodzenia.

Zdjęcie: BBOSiR Bielsko-Biała