Od marca 2018 r. zaczęły obowiązywać przepisy wprowadzające ograniczenia handlu w niedziele oraz święta. Oznacza to kilka zmian, jednak dla klientów, którzy cenią sobie weekendowe wypady do np. do Gemini Park, część centrum handlowego będzie dostępna również w niedziele wolne od handlu. 

Zgodnie z nowymi zasadami, handel może odbywać się w dwie niedziele w miesiącu – w pierwszą  i ostatnią. W niedziele objęte zakazem handlu, Gemini Park będzie czynne, ale w ograniczonym zakresie. Do dyspozycji odwiedzających będzie oferta rozrywkowo-usługowa oraz strefa restauracyjna: kino Cinema-City, a także lokale: KFC, Pizza Hut, Pizza Dominium, Subway, Rondel wraz z pizzerią De Gusto, Sushi Samuraj, Doner Kebab, Salad Fantasy, Lodomania, Grycan, stoisko Juice Garden, plac zabaw Rajska Wyspa oraz Fitness BeFit. Dodatkowo, skorzystać będzie można z usług Banku Millenium.

Zmianom nie ulega funkcjonowanie Gemini w dni powszednie oraz w pierwszą i ostatnią niedzielę każdego miesiąca, podczas których czynne będą wszystkie lokale, w standardowych godzinach pracy.

Pierwszymi niedzielami „niehandlowymi”, podczas których odwiedzający Gemini Park będą mogli odwiedzić z kino, kawiarnie, zjeść obiad w restauracji, a także poćwiczyć w klubie fitness, będą 11 i 18 marca. W te dni będzie można skorzystać również ze specjalnych rabatów, bogatej oferty zajęć Fitnessu BeFit, zabaw i animacji przygotowanych przez Plac Zabaw Rajska Wyspa oraz repertuaru Cinema City. Ponadto, na wiosnę ponownie otwarty zostanie również Park W DECHE.

Zapraszamy do śledzenia strony internetowej i profilu na Facebooku, gdzie na bieżąco podawane będą informacje dotyczące oferty dostępnej w Gemini Park w niedziele wolne od handlu.