Po 11 latach pracy w zarządzie Drzewiarza Jasienica Mirosław Łaciok (na zdjęciu) zrezygnował z funkcji prezesa. Stery w klubie obejmie Damian Zdolski.

– Podczas walnego zgromadzenia klubu mogliśmy podziękować panu prezesowi. W tym okresie klub osiągał bardzo dobre wyniki sportowe. Trzeba zaznaczyć, że drużyna juniorska weszła do klasy mistrzowskiej, zaś seniorzy do IV ligi i od tamtej pory nieprzerwanie utrzymują się wysoko w tabeli. Bardzo serdecznie dziękuję panu Mirosławowi za jego wkład w ten sukces, za rozwój sportu i rekreacji, jak również za wszystkie środki finansowe, które przekazał na funkcjonowanie klubu, za wszystkie darowizny z tym związane. Życzymy mu, aby kolejny okres w jego życiu przyniósł mu również wiele zadowolenia i satysfakcji – poinformował wójt Janusz Pierzyna.

Walne zgromadzenie wybrało nowe władze Drzewiarza. Prezesem klubu został Damian Zdolski, wiceprezesem ds. organizacyjnych Antoni Staniek, a ds. sportowych Dariusz Kołodziej, skarbnikiem Grzegorz Marsowicz, sekretarzem Marian Krupiński, zaś członkami zarządu Sławomir Moskała oraz Stanisław Bylok.